با پیشرفت تکنولوژی، دنیای لوازم خانگی دیجیتال دستخوش تغییرات گسترده ای شده است و این تغییر ما را در معرض انتخاب های متنوعی قرار داده است. یخچال ها جزء جدایی ناپذیر آشپزخانه هستند و بازار دیجیتال مملو از برندهای مختلف است که مردم می توانند لوازم خانگی را بر اساس کیفیت، قیمت و سلیقه انتخاب کنند. آقای سرویس به منظور تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان جهت راهنمایی شما عزیزان در خدمتتان می باشد. اما این انتخاب کافی نیست باید به نکاتی برای محافظت از یخچال خود پس از خرید توجه کنیم. یکی از بهترین یخچال های موجود در بازار داخلی، یخچال جنرال الکتریک است. مجموعه ما با سابقه و توانایی بسیار می تواند مشکلات شما را برطرف کند.

بررسی عیوب رایج یخچال جنرال الکتریک

در اینجا شما را با مشکلات رایج و روش های عیب یابی یخچال های جنرال الکتریک آشنا می کنیم. با توجه به تجربه تعمیر یخچال جنرال الکتریک اصفهان، ایرادات و راهکارهای فن یخچال، گاهی اوقات یخچال سرد نمی شود، درجه حرارت بالا می رود و فن کار نمی کند، در این زمان ممکن است یخچال صدا ایجاد کند، برای اینکه بفهمیم فن یخچال سالم است، ابتدا فن را از یخچال جدا می کنیم و سپس یخچال را قطع می کنیم.

برق شهری را وصل می کنیم و اگر فن شروع به کار کرد می دانیم فن سالم است و مشکل از منبع تغذیه فن است. اگر فن صفر را نشان داد و شروع به کار نکرد، فن خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. فن های یخچال جنرال الکتریک از نوع اینورتری هستند که برای صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در مصرف برق، عمر طولانی و استهلاک کم ایجاد می شوند.

فن اوپراتور یکی دیگر از فن های یخچال های جنرال الکتریک است، وظیفه اصلی این فن گردش هوای داخل یخچال و در نتیجه محافظت از مواد غذایی است.

رفع مشکل صدای زیاد و غیر قابل تحمل در یخچال جنرال الکتریک

 • معیوب بودن فن: همانطور که قبلا ذکر شد، فن یخچال معیوب می تواند باعث ایجاد صدا شود، با بررسی فن یخچال می توانید در صورت ایراد آن را تعویض کنید و یا از مرکز خدمات یخچال جنرال الکتریک اصفهان کمک بگیرید.
 • یخچال ناهموار: ناهموار بودن یخچال یکی از دلایلی است که یخچال سر و صدای زیادی ایجاد می کند. محل قرارگیری یخچال و نصب دقیق آن بسیار مهم است. می توانید این کار را با کمک گرفتن از یک استادکار یا با استفاده از لوله کشی یخچال جنرال الکتریک برای تراز کردن یخچال خود انجام دهید.
 • خرابی موتور: خرابی موتور نیز می تواند باعث ایجاد صدا شود.

کندانسور معیوب: این مشکل می تواند صدای غیر قابل تحمل زیادی ایجاد کند.

می توانید در صورت لزوم مقاله تعمیر یخچال در اصفهان را مطالعه کنید.

علل خرابی موتور بر اساس تجربه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

خرابی موتور یخچال دلایل زیادی دارد؛ تغییر جریان و ولتاژ، اعمال فشار بیش از حد به موتور، زمان و … ممکن است باعث خرابی موتور شود. جزء اصلی یخچال موتور است اگر خراب شود یخچال کار نمی کند. وظیفه اصلی کمپرسور تولید هوای سرد و جریان هوای سرد در داخل یخچال است. هنگام سوختن کمپرسور علائمی وجود دارد.

سیم پیچ ها و سیم کشی های داخل کمپرسور سوخته است. علاوه بر این، فن خنک کننده از کار می افتد که ممکن است یکی از دلایل سوختن کمپرسور نیز باشد. کار نکردن فن خنک کننده، ایجاد صدا و داغ شدن غذا در یخچال نیز می تواند نشانه سوختگی کمپرسور باشد. برای تعمیرات با مرکز خدمات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان تماس بگیرید.

خرابی برد یخچال جنرال الکتریک و تعمیر به کمک نمایندگی یخچال جنرال اصفهان

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان شما را با ایرادات و راه حل های احتمالی آشنا می کنیم. وظیفه مادربرد کنترل تمامی اقلام یخچال است، مادربرد در واقع مرکز فرماندهی یخچال محسوب می شود و اکنون ما در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان شما را برای عیب یابی مادربرد راهنمایی می کنیم. در اکثر مدل های یخچال جنرال الکتریک، این برد مدار در پشت یخچال قرار دارد. دلایل خرابی پنل یخچال ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • نوسانات برق و جریان ممکن است باعث آسیب برد شود.
 • گرم شدن بیش از حد اجزای یخچال می تواند باعث آتش سوزی، آسیب به برد و موتور یخچال شود.
 • هر قطعه عمر مفیدی دارد و ممکن است قطعه به پایان عمر مفید خود رسیده باشد.

ضربه زدن به یخچال همچنین می تواند به بردها آسیب برساند.

 • نفوذ آب و رطوبت به داخل یخچال می تواند خطرات متعددی از جمله خرابی برد، خرابی موتور و خطر برق گرفتگی را به همراه داشته باشد؛ بهتر است جریان اصلی را قطع کنید.

یخچال جنرال الکتریک برندی پرطرفدار است که در بین مردم دنیا جایگاهی دارد و به دلیل دوام و ماندگاری محصولاتش در بین عموم محبوبیت دارد؛ اما مشکلات و خرابی ها در هر وسیله ای اجتناب ناپذیر است؛ برای محافظت از برد یخچال به موارد زیر توجه کنید. نکاتی باید رعایت شود:

 • استفاده از محافظ
 • برد یخچال را باز نکنید.
 • هنگام حمل و نقل یخچال خود بسیار احتیاط کنید.
 • از یک پارچه خشک برای تمیز کردن یخچال از گرد و غبار استفاده کنید.

خرابی یخ ساز یخچال جنرال الکتریک

اگر شرایط دمایی لازم برای ساخت یخ وجود نداشته باشد، یخ ساز از کار می افتد و یکی از دلایل آن گرفتگی فیلتر یخ ساز است. علاوه بر این، خرابی کمپرسور و گاز مبرد ناکافی نیز ممکن است یکی از دلایل باشد. برای اطلاعات بیشتر با تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان تماس بگیرید.

یخچال جنرال الکتریک خاموش نمی شود و به کار خود ادامه می دهد، دلایل ادامه کار یخچال ممکن است به شرح زیر باشد:

 • خرابی ترموستات یخچال جنرال الکتریک
 • دمای یخچال جنرال الکتریک را تنظیم نمی کند.
 • خرابی موتور یخچال جنرال الکتریک
 • خرابی کمپرسور یخچال جنرال الکتریک
 • خرابی درب لاستیکی یخچال جنرال الکتریک
 • خرابی پنل یخچال جنرال الکتریک
 • هوای بیرون یخچال جنرال الکتریک گرم است.

در صورت مشاهده این موضوع می توانید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان با ما تماس بگیرید.

مشکل عمومی نشتی هوای یخچال

یکی از دلایل نشتی هوا در یخچال جنرال الکتریک نظافت نامناسب است. علاوه بر این، پوسیده شدن لوله های یخچال نیز می تواند چنین مشکلاتی را ایجاد کند. از دیگر دلایل نشت گاز می توان به ساییدگی و پارگی بدنه یخچال و ضربه به دمنده و لوله دمنده اشاره کرد. در صورت نشتی گاز با مرکز خدمات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال خود را با آقای سرویس به خوبی انجام دهید

از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید متشکرم بر اساس نکات و ایرادات ذکر شده، یخچال های جنرال الکتریک مانند سایر یخچال ها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. کوشا باشیم و مفتخریم که در تعمیر یخچال جنرال الکتریک اصفهان با شما همکاری کنیم. در صورتی که با مشکل مواجه شدید می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *