تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان

صفحه پلاستیکی است که مس بر روی آن قرار می گیرد و قطعات متفاوتی مانند خازن و مس بر روی آن نصب می شود که به این صفحه برد الکترونیکی می گویند. بر روی این برد خط هایی از جنس مس وجود دارد که سبب برقراری ارتباط میان اجزای برد می شود  و سبب انتقال بار الکتریکی در مدار خواهد شد. با توجه به نوع بردی که دارد لایه مسی قادر خواهد بود که هر یک سمت یا اینکه دو سمت را بپوشاند و پوشش بدهد. تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان از دیگر خدماتی است که که می توانید از ما خواستار شوید تا به بهترین شکل ممکنه برایتان انجام بدهیم.

تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان - آقای سرویس
تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان - آقای سرویس

انواع بردهای الکترونیک

برای اینکه بتوانید برد های الکترونیکی را تعمیر کنید اول بایستی که اناوع ان را بشناسید. بردهای الکترونیکی را بسته به کاربردی که دارند می توان در اندازه های مختلفی تولید کرد. یکی از انواع بردها، بردهای یک لایه می باشند. در این مدل برد لایه مسی فقط بر روی یک بخش از برد پوشانده می شود و از چنین بردی در ساختن لوازم برقی استفاده می نمایند.

مدل دیگر این بردها برد های دولایه است که در لوازم الکتریکی دارای پیچیدگی بیشتری هستند و مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو طرف برد را شما می توندی با لایه مسی پوشش دهید و همین سبب می شود که سایز برد مقداری کوچک تر باشد.

راهنمای مطالعه: تعمیر یخچال در اصفهان

واقعا خیلی وقت بود که برد ماشین لباسشویی منزل با مشکل مواجه شد که با این شرکت آشنا شدم واقعا کارشون خیلی درسته!!
صادقی لطیفی
مشتری
در زمینه تعمیرات کارشون حرف نداره دمشون گرم خیی عالین
امین فرخ نژاد
مغازه دار
خدمات بسیار خوبی دارند و خیلی زود مسئله را متوجه میشن. مرسی از این پشتیبانی خوبی که دارین منکه بسیار راضی هستم
سوسن رحیمی
خانه دار

هزینه تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان چقدر است؟

هزینه این کار طبق تعرفه حساب می شود. 

آیا همه بردها را می توان تعمیر کرد؟

بله، تمامی بردها قابل تعمیر کردن خواهند بود.

چه زمانی باید درخواست تعمیرکار برد الکترونیکی دهیم؟

در تمامی روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز می توانید برای برد و یا سایر لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی

برد های الکترونیکی دستگاه های متفاوت طراحی های خاصی دارند و بسته به کاربردی که دارند مدل قطعات مورد استفاده و نحوه اتصال انها باهم متفاوت است. برای تعمیر کردن بردهای الکترونیکی باید تخصص و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشید، باید بگوییم که تعمیر کردن برد از عهده هر کسی بر نمی آید. ما می توانیم در این زمینه به شما اقای سرویس را پیشنهاد کنیم چرا که از بهترین تعمیرکنندگان و بهترین تعمیرکاران در این زمینه خواهند بود و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه نمایند.

هزینه تعمیرات برد الکترونیکی اصفهان

شرکت آقای سرویس به تعمیر انواع بردهای الکترونیکی می پردازد و در این زمینه تلاش کرده است که از بهترین تعمیرکاران و تکنسین ها موجود استفاده نماید تا چنین خدماتی را به بهترین شکل ممکنه انجام بدهند. هزینه و دستمزدی که برای تعمیر برد دریافت می شود از تعرفه ای که در بازار وجود دارد بیشتر نیست و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار خواهد بود.

با توجه به این موضوع که حمل و نقل وسایل الکترونیکی و جا به جایی انها برای تعمیر کردن سبب خرابی بیشتر چنین وسایلی خواهد شد، تعمیرات این وسایل را می توان در منزل شخصی خودتان انجام شود و مشاوریان و کارشناسان ما این کار را در منزل خودتان انجام می دهند.

راهنمای مطالعه: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان - آقای سرویس

تعمیربرد اصفهان:

شما می توانید در زمینه تعمیر برد بهترین اطلاعات را از ما کسب نمایید تا اینکه در تلاش باشیم در این زمینه شما را از بهترین و با کیفیت ترین خدمات خودمان مطلع نماییم تا با در اختیار داشتن آنها و د دسترس بودن انها بتوانید از این خدمات نهایت استفاده ممکنه را ببرید.

همان گونه که می دانید تعمیر برد الکترونیکی از جمله خدماتی است که شما می توانید آن را به دست ما و تیم ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکنه چنین خدماتی را برایتان انجام دهیم تا دیگر نگران و دلواپسی ای بابت این موضوع مهم نداشته باشید و همیشه بتوانید از این خدمات ما استفاده کنید و از انها بهره ببرید.

وسایل برقی همیشه از جمله وسایلی بوده است که شما برای تعمیر کردن آن نیاز به یک تعمیرکار زبده و ماهر خواهید داشت. این تعمیرکار باید از بهترین خصوصیات و ویژگی ها برخوردار باشد تا چنین خدمتی را بتواند به بهترین شکل برای شما انجام دهد تا دیگر بابت این موضوع به این مهمی هیچ نگرانی ای نداشته باشید و بتوانید به بهترین شکل خدمات خود را از ما دریافت نمایید و آنها را به کار بگیرید.

مراحل تعمیر بردهای الکترونیکی کدام است؟

  1. باز کردن بدنه دستگاه:

در اولین گام باید که بدنه دستگاه را با احتیاط کامل باز نمایید.

در این مرحله مراقب باشید که از اجزای باز شده از دستگاه خیلی خوب بتوانید مراقبت کنید و بردی که آسیب دیده است را به آرامی از دستگاه اصلی جدا سازید.

  1. تشخیص دادن عیب برد

شما در این مرحله باید برد یا قطعه اسیب دیده را شناسایی نمایید.

پس از شناسایی قسمت عیب دار برد بررسی کنید که آیا این قطعات را می توان با قطعات شبیه به این جا به جا کرد یا اینکه حتما بایستی از قطعه یکسانی استفاده نمایید.

برای شناسایی کافیست که ابتدا اتصال محکم همه قطعات بر روی مدار را اطمینان از ان حاصل کنید.

گاهی اوقات خرابی های ایجاد شده صرفا ناشی از کنده شدن پایه یک قطعه از روی برد می باشد.

  1. انتخاب محیط تعمیر برد های الکترونیکی

هر برد الکترونیکی از قطعه ها و بخش های متفاوت بسیاری تولید شده است که در زمان عیب یابی و تعمیر خیلی باید از آنها مراقبت کرد و مراقب آنها بود.

به همین علت باید که عملیات و کار عیب یابی و تعمیر برد های الکترونیکی را با حواس جمعی کامل انجام داد و یک محل کار مناسب برای ان در نظر گرفت. برای انجام چنین کاری باید یک میز با سطح صاف را انتخاب نمایید که بتوانید برد را روی آن بچسبانید یا اینکه از گیره های نگهدارنده بردهای الکترونیکی استفاده کرد.

  1. لحیم کردن قطعه سالم

در آخر بعد از انتخاب کردن قطعه سالم جایگزین باید آن را بر روی برد دقیقا در همان مکانی که قطعه عیب دار جدا شده است نصب کنید.

برای انجام این کار لازم است که با اصول و قواعد لحیم کاری قطعه رو برد آشنا باشید که در این زمینه مشکلی برای لحیم کردن قطعه هایتان پیش نیاید.

تعمیر برد الکترونیکی در اصفهان - آقای سرویس