تعمیر یخچال کندی در اصفهان - آقای سرویس

تعمیر یخچال کندی در اصفهان - آقای سرویس


یخچال در حال حاضر به طور گسترده به عنوان لوازم خانگی بسیار مهم شناخته شده است که زندگی بدون آن غیرقابل تصور است. بنابراین، لازم است در هنگام خرید یخچال احتیاط کنید و هر گونه خرابی را که ممکن است رخ دهد سریعاً برطرف کنید. آقای سروس با تکنسین های ماهر و متخصص در تعمیر یخچال کندی در اصفهان خدمات تعمیر یخچال شبانه روزی و فوری ارائه می دهد. تمامی تعمیرات در این موسسه توسط متخصصان باتجربه و با استفاده از فناوری های پیشرفته انجام می شود.

تماس با تعمیرگاه یخچال کندی در اصفهان

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل یا نقص در یخچال فریزر خود، توصیه می شود که از تعمیرکاران حرفه ای که در تعمیر یخچال فریزر کندی در اصفهان تخصص دارند کمک بگیرند. به این منظور می توانید با شماره 09138193848 تماس بگیرید.

پس از پایان تماس، تکنسین تعمیر یخچال کندی بلافاصله ظرف یک ساعت به محل شما می رسد تا مشکل را ارزیابی کند. پس از رفع مشکل و راه اندازی مجدد موفقیت آمیز یخچال، ضمانت نامه کتبی از 3 تا 12 ماه به شما ارائه می شود. این ضمانت تضمین می کند که در صورت نیاز، پس از تعمیر یخچال کندی، می توانید از خدمات رایگان در بازه زمانی مشخص شده استفاده کنید.

ارورهای یخچال کندی - آقای سرویس

تعمیرکار یخچال کندی در اصفهان

تعمیرکار یخچال کندی به منظور تعمیر کارآمد این دستگاه خاص، با آخرین دانش به روز می شود. دانش تخصصی آنها این امکان را می دهد که هر مشکلی که ممکن است در مورد یخچال کندی شما ایجاد شود به طور دقیق تشخیص داده و حل کنند.

تعمیرکار یخچال کندی در اصفهان از ابزار و تجهیزات پیشرفته برای انجام فرآیند تعمیر یخچال شما استفاده می کند. این تضمین می کند که کار تعمیر با دقت و کارایی انجام می شود و در نتیجه یک دستگاه به درستی کار می کند.

مقاله پر بازدید: تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال کندی در اصفهان

تعمیرکاران آقای سرویس نه تنها خدمات خود را ارائه می دهند، بلکه برای تعمیر یخچال کندی شما گارانتی و فاکتور معتبر ارائه می دهند. این تضمین می کند که آرامش خاطر را در مورد تعمیرات انجام شده در محل خود دارید.

تکنسین متخصص در تعمیرگاه یخچال کندی اطمینان حاصل می کند که در هنگام تعویض هر یک از اجزای یخچال کندی شما فقط از قطعات اصلی استفاده می شود. این امر کیفیت و سازگاری قطعات جایگزین را تضمین می کند و کارایی و طول عمر دستگاه شما را بیشتر می کند.

مشکلات و عیب یابی یخچال کندی

توصیه می شود برای عیب یابی و رفع ایرادات فنی یخچال کندی خود با آقای سرویس تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان از تکنسین های ماهر ما کمک بگیرید.

خنک نکردن یخچال کندی

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا یخچال ممکن است به درستی خنک نشود.

 • خرابی ترموستات، کمپرسور، فن و تمام شدن گاز یخچال می تواند منجر به خنک نشدن یخچال شود.
 • فرسوده بودن لاستیک می تواند باعث خروج هوای خنک و ورود هوای گرم به یخچال شود. در صورت فرسوده بودن لاستیک تعویض آن بسیار مهم است.
 • اطمینان حاصل کنید که دمای یخچال به طور صحیح در سطح مورد نظر برای عملکرد خنک کننده بهینه تنظیم شده است.
 • اگر یخچال مملو از مواد غذایی است، برای بهبود راندمان خنک کننده، مقدار اقلام ذخیره شده در داخل آن را کاهش دهید.
 • بررسی سطح گاز مبرد ضروری است، زیرا کاهش گاز می تواند به طور قابل توجهی بر عملکرد خنک کننده یخچال تأثیر بگذارد.

خرابی یخساز یخچال کندی

دلیل خرابی یخ ساز در یخچال کندی معمولاً به دلیل خرابی تدریجی است که در یخچال های ساید بای ساید در طی یک دوره زمانی رخ می دهد.

 • اگر به تازگی یخچال خود را راه اندازی کرده اید، توصیه می شود مدتی را برای شروع فرآیند یخ سازی در نظر بگیرید.
 • اطمینان حاصل کنید که دمای یخچال به درستی تنظیم شده است تا عملکرد یخ سازی را تسهیل کند.
 • مهم است که لوله های واقع در پشت یخچال را بررسی کنید، زیرا هر گونه آسیب به این لوله ها می تواند به طور بالقوه به مشکل مورد نظر کمک کند.
 • بررسی کنید که تمام اتصالات مربوط به یخ ساز ایمن هستند و به درستی کار می کنند. توصیه می شود که یک تعمیرکار حرفه ای لوله های آبرسانی را بررسی کند تا انسدادی که ممکن است باعث مشکل شود را رد کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال الکترواستیل

روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه آب یخچال

علت فعال شدن آلارم فیلتر آب یخچال به دلیل نیاز به تعویض فیلتر است. توجه به این نکته ضروری است که فیلترها نیترات را وارد آب می کنند و آن را ضد باکتری می کنند. توصیه می شود در هنگام تعویض یخچال از مدل خاصی از فیلتر طراحی شده برای یخچال کندی استفاده کنید. برای خرید فیلتر یخچال کندی، بهتر است آن را از تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی تعمیرات یخچال کندی تهیه کنید.

فریزر به خوبی منجمد نمی کند

اگر فریزر شما به درستی یخ نمی‌زند، چندین مرحله عیب‌یابی وجود دارد که می‌توانید برای شناسایی و رفع مشکل انجام دهید.

 • یکی از دلایل رایج عدم یخ زدن فریزر، خرابی ترموستات یخچال است که ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض توسط تعمیرکار حرفه ای یخچال کندی داشته باشد.
 • یکی دیگر از دلایل کار نکردن فریزر، درزگیر لاستیکی آسیب دیده در اطراف درب فریزر است که برای بازگرداندن عملکرد مناسب قابل تعمیر است.
 • یک برد کنترل دما معیوب همچنین می تواند از رسیدن ولتاژ صحیح به کمپرسور و موتور فن جلوگیری کند و منجر به مشکلات یخ زدگی شود که نیاز به بازرسی و تعمیر توسط تکنسین ماهر دارد.
 • بررسی موتور فن نیز مهم است، زیرا هر گونه آسیب یا نقص می تواند فرآیند انجماد را مختل کند و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
 • علاوه بر این دلایل رایج، عوامل دیگری مانند شارژ گاز، مشکلات کمپرسور، یا نقص در یخ‌زدایی نیز می‌توانند در یخ نزدن درست فریزر مؤثر باشند.

داغ شدن موتور یخچال

دلیل گرم شدن بیش از حد موتور یخچال را می توان به عوامل مختلفی از جمله باز ماندن درب برای مدت طولانی، بارگیری بیش از حد یخچال با مواد غذایی یا کثیف بودن کندانسور نسبت داد.

توصیه می شود کندانسور را با استفاده از برس درشت تمیز کنید و اطمینان حاصل کنید که دمای محیط از 28 درجه سانتیگراد بیشتر نشود تا از گرم شدن بیش از حد موتور جلوگیری شود.

تعمیرکار یخچال کندی در اصفهان - آقای سرویس

علت نوسان دمای یخچال

نوسان دمای یخچال را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد. یکی از دلایل احتمالی، خرابی کمپرسور است که می تواند منجر به نوسانات دما شود. یکی دیگر از دلایل می تواند ترموستات معیوب باشد، در این صورت توصیه می شود که به سرعت آن را تعمیر یا تعویض کنید.

علاوه بر این، اگر موتور یخچال به طور ناخواسته روشن شود، می تواند عملکرد صحیح سیستم کنترل دما را مختل کند. در صورتی که یخچال شما دچار این مشکل شده می توانید با ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید.

جمع شدن آب پایین یخچال

اگر با مشکل جمع شدن آب در پایین یخچال خود مواجه هستید، ممکن است به دلیل انسداد در لوله تخلیه یخچال باشد که باعث تجمع آب در این قسمت می شود.

یکی دیگر از دلایل احتمالی تجمع آب، آسیب یا خراب شدن درزگیر لاستیکی درب یخچال است که باعث می شود درب به درستی بسته نشود و هوای گرم وارد آن شود.

علاوه بر این، اگر سوراخی در مخزن آب داخل یخچال ایجاد شود، می تواند باعث نشت آب و جمع شدن آب در پایین یخچال شود.

علت برفک زدن یخچال

اگر در یخچال کندی خود با مشکلات ناشی از برفک زدن مواجه شدید، توصیه می شود از یک تعمیرکار حرفه ای متخصص در لوازم خانگی کندی کمک بگیرید.

 • اگر یخچال فریزر در محل مناسبی قرار نگیرد و محیط اطراف آن مرطوب باشد، باز و بسته کردن درب می تواند رطوبت را از بیرون وارد کند و باعث ایجاد یخ زدگی شود.
 • اگر درزگیر لاستیکی اطراف در شل شده یا آسیب دیده باشد، برفک ایجاد می شود، بنابراین بهتر است آن را تعمیر یا تعویض کنید.
 • اگر برفک زیاد ایجاد شده باشد، ممکن است به دلیل باز ماندن درب برای مدت طولانی باشد. دوبار یخ زدایی یخچال باید مشکل را حل کند.
 • اگر برفک فقط در قسمت عقبی که کویل اواپراتور قرار دارد باشد، ممکن است در اجزای چرخه یخ زدایی مشکلی وجود داشته باشد. یک تکنسین مجاز باید این قطعات را برای تشخیص صحیح بررسی کند.
 • انسداد لوله تخلیه نیز می تواند باعث برفک شود که با استفاده از آب داغ و سشوار رفع می شود.

ارورهای یخچال کندی

یخچال کندی چندین کد خطای مهم دارد که باید به آنها توجه کرد. در ادامه به بررسی کد خطا یخچال کندی خواهیم پرداخت:

کد خطای E01

نشان دهنده نقص در حالت دما است. در این صورت موتور کمپرسور یخچال نیاز به تعویض دارد.

کد خطای E02

به نقص ترموستات اشاره دارد. ترموستات که بین کمپرسور و سنسورها قرار دارد وظیفه ارسال سیگنال برای تغییر دما را بر عهده دارد.

کد خطای E03

نشان دهنده نقص ترموستات است، با همان عملکردی که قبلا ذکر شد.

کد خطای E04

نشان دهنده خطای سنسور دما است. این خطا زمانی رخ می دهد که یخچال دائما کار می کند. برای حل این مشکل، سنسور دما باید تعویض شود. اگر مشکل برطرف نشد، ممکن است اواپراتور نیز نیاز به تعویض داشته باشد.

کد خطای E05

مربوط به خطای سنسور دما در زمانی که یخچال دائما کار می کند است. راه حل پیشنهادی تعویض سنسور دما است و اگر مشکل برطرف نشد، اواپراتور را تعویض کنید.

تعمیر یخچال امرسان

خدمات تعمیرات یخچال کندی

تکنسین های آقای سرویس طیف وسیعی از خدمات ضروری تعمیر یخچال Candy در اصفهان را ارائه می دهند، از جمله :

 • تعویض سنسور
 • تعمیر موتور
 • تعمیر برد
 • تعویض کمپرسور
 • تعویض المنت
 • تنظیم ترموستات
 • تعویض ترموستات
 • تعویض لاستیک درب
 • تعویض ترمودیسک
 • تعویض فیلتر
 • تعمیر یا تعویض شیر برقی

مراحل تعمیر و تعویض با دقت و توجه دقیق به جزئیات انجام می شود. اگر قطعه ای خراب شود، تکنسین ها برای به حداقل رساندن هزینه ها، تعمیر را در اولویت قرار می دهند. با این حال، اگر قطعه ای خارج از تعمیر باشد و دیگر کارایی نداشته باشد، جایگزینی آن تنها گزینه مناسب برای اطمینان از عملکرد بهینه یخچال است.

هزینه تعمیر یخچال کندی در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال کندی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. قبل از اعزام کارشناس به منزل، هزینه آن توافقی خواهد شد. متخصصان آقای سرویس در تلاش هستند تا حد امکان قطعات یخچال را تعمیر کنند. اگر قطعاتی نیاز به تعویض داشته باشند، با در نظر گرفتن اصالت قطعات تعویضی، قیمت منصفانه ای را ارائه می دهند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *