تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان

تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان


تعمیر ماشین لباسشویی کاری تخصصی است که باید توسط تعمیرکار حرفه ای و متخصص در این زمینه انجام شود. تکنسین های آقای سرویس دوره های ویژه ی هر برند ماشین لباسشویی را گذرانده اند و می توانند بهترین انتخاب برای تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان باشند. در این مقاله به مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش آمده باشد و مواردی که میتوانید خودتان مشکل را حل کنید اشاره میکنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در محل

به طور کلی، مشتریان می توانند با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در محل از مزایای آن بهره  ببرند. برخی از مزایای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس در منزل یا محل کار به صورت زیر است:

 • کاهش زمان و هزینه آوردن ماشین لباسشویی به مرکز تعمیر
 • ماشین لباسشویی نیازی به جابجایی یا حمل به تعمیرگاه ندارد.
 • ابزار آسیب ندیده است زیرا جابجا نشده است.
 • پتانسیل بکارگیری تعمیرکار متخصص در محل سکونت مشتریان

تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان

برند هایسنس یکی از معتبرترین برندهای لوازم خانگی است که انتخاب این برند بسیار هوشمندانه است. نکته مهم دیگر انتخاب یک متخصص برای تعمیر و سرویس دستگاه است. آقای سرویس دارای تکنسین هایی است که دوره های آموزشی ویژه هر برند ماشین لباسشویی و سایر لوازم برقی خانگی را می گذرانند، بنابراین می توانید به راحتی به نمایندگی هایسنس آقای سرویس در اصفهان اعتماد کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در آقای سرویس

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در نمایندگی آقای سرویس با توجه به تعمیر یا تعویض قطعات، متفاوت خواهد بود. تنها در صورت تشخیص ایرادات دستگاه توسط تکنسین می توان هزینه دقیق آن را تعیین کرد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که تمامی قیمت گذاری ها طبق نرخ اتحادیه انجام می شود.

تعمیر برد ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان

یکی از مهم ترین قطعات داخل ماشین لباسشویی هایسنس برد آن است و اگر مشکلی داشته باشد ممکن است کل ماشین را از کار بیاندازد. این قسمت کل عملکرد دستگاه را کنترل می کند که در صورت از کار افتادن، به طور طبیعی کل فرآیند شستشو را مختل می کند.

تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان
تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان

راهنمای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی هایسنس

در این قسمت تعمیرکاران آی پی امداد به عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس می پردازند. در زیر، ما رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی هایسنس را فهرست کرده ایم تا بتوانید بدون تماس با تعمیرکار، مشکلات جزئی ماشین را در خانه حل کنید. اگر مشکل شما از موارد زیر نبود و موفق به حل آن نشدید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در حل آن به شما کمک کنیم.

دلیل صدای بلند ماشین لباسشویی چیست؟

صدای بلند ماشین لباسشویی یکی از مسائلی است که مشتریان اغلب از آن شاکی هستند. به همین دلیل، ما به نحوه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس اشاره می کنیم:

 • می توان تصور کرد که ماشین لباسشویی شما تراز نیست  و موقعیت ماشین لباسشویی شما صحیح نیست. در اینجا باید پیچ های تراز ماشین لباسشویی را مجددا تنظیم کنید تا صدا را متوقف کنید.
 • احتمال دیگر این است که به اندازه کافی لباس را در ماشین لباسشویی قرار نداده اید. در این صورت، باید مقدار توصیه شده لباس را در دستگاه قرار دهید تا مشکل برطرف شود.
 • از یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس بخواهید که دستگاه شما را در صورت ایجاد صدای بلند بررسی کند.

دلیل لرزش زیاد ماشین لباسشویی چیست؟

تکان خوردن ماشین‌های لباسشویی در حین کار معمول است، اما گاهی اوقات این لرزش‌ها می‌توانند بدتر شوند و نگران‌کننده باشند. به همین دلیل در مورد علت لرزش و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس صحبت خواهیم کرد:

 • در هنگام کار، اگر سطح زیرین آن به طور یکنواخت صاف نباشد، ماشین لباسشویی شما می تواند بلرزد.
 • می توان تصور کرد که بلبرینگ ماشین لباسشویی شما شکسته است. در این مورد، برای تشخیص و رفع مشکل باید از یک شرکت تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس کمک بگیرید.
 • علاوه بر موارد فوق، در صورت کم بودن بار، متوجه لرزش ماشین لباسشویی خود نیز خواهید شد. به همین دلیل، هنگام بارگذاری لباس در آن، مراقب بار دستگاه باشید.

دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد. چرا اینطور است؟

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که دیگ ماشین لباسشویی پس از قرار دادن لباس و روشن کردن آن نمی چرخد. به همین دلیل ، ما به دلایل عدم چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اشاره و نحوه اصلاح آنها را شرح خواهیم داد:

 • این احتمال وجود دارد که قفل درب ماشین لباسشویی شما معیوب باشد. برای رفع این مشکل باید از متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس کمک بگیرید.
 • این امکان وجود دارد که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی شما مشکلی داشته باشد ، در این صورت برای رفع آن باید با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تماس باشید.
 • این احتمال وجود دارد که تسمه ماشین لباسشویی شما آسیب دیده باشد، در این صورت باید از کمک متخصص برای تعمیر آن استفاده کنید.

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی هایسنس چیست؟

یکی از مسائلی که می تواند باعث نگرانی و آزار افراد شود روشن نشدن ماشین لباسشویی است. به همین دلیل، در این شرایط به بررسی راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس ادامه خواهیم داد:

 • احتمال دارد در پریز برقی که ماشین لباسشویی خود را به آن وصل کرده اید، مشکلی وجود داشته باشد. در این صورت باید تجهیزات خود را به پریز دیگری وصل کنید.
 • ممکن است موتور ماشین لباسشویی شما سوخته باشد. در این صورت باید با متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کند.
 • این احتمال وجود دارد که پس از استفاده زیاد در طول روز بیش از حد گرم شده باشد و برای چند ساعت از روشن شدن خودداری کند. توصیه میکنیم چند ساعت بعد دوباره امتحان کنید.

چه چیزی باعث عدم تخلیه در ماشین لباسشویی می شود؟

ما دلایل زیر را بررسی خواهیم کرد که چرا ماشین لباسشویی هایسنس تخلیه نمی شود و چگونه مشکل را حل کنیم:

 • این امکان وجود دارد که پمپ تخلیه دستگاه شما خراب شده باشد. در این صورت باید با تعمیرکار ماشین لباسشویی هایسنس تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.
 • احتمال دیگر این است که اتصالات شلنگ تخلیه دستگاه شما در قسمت عقب شکسته شده باشد. در این حالت دستگاه را با نگاه به پشت آن بررسی کنید.
 • ممکن است به دلیل مسدود شدن چاه فاضلاب یا لوله تخلیه، آب به درستی تخلیه نشود. برای رفع این مشکل باید لوله آب را بررسی کنید.
تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان
broken washing machine

علت نشتی آب ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از مسائلی که باید فوراً به آن رسیدگی کنید، نشت آب ماشین لباسشویی است. به همین دلیل، ما به نحوه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس ادامه خواهیم داد:

 • برای رفع این مشکل، ابتدا باید شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را که ممکن است سوراخ یا پارگی داشته باشد، بررسی و تعویض کنید.
 • ممکن است در لاستیک اطراف درب ماشین لباسشویی شکافی وجود داشته باشد که باعث شده آب به بیرون نفوذ کند. در این صورت برای رفع مشکل باید با تعمیرکار ماشین لباسشویی هایسنس تماس بگیرید.
 • احتمال دیگر این است که اتصالات شیر ورودی به تجهیزات شما مشکل داشته باشد که منجر به از دست رفتن آب شده است. در این صورت بررسی شیر آب و اتصالات آن مشکل را برطرف می کند.

نحوه تماس با آقای سرویس

می توانید برای تماس با آقای سرویس به صورت تلفنی با شماره 09138193848 تماس بگیرید ویا با پر کردن فرم درخواست آنلاین نسبت به ثبت درخواست خدمات اقدام کنید. همکاران ما در آقای سرویس آماده دریافت درخواست ها و خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *